Nasza pierwsza akcja na rzecz naszych przyjaciół – czworongów okazała się ogromnym sukcesem! Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za OGROOOOOOMNE! wsparcie podczas pierwszej edycji Świątecznej Paki.

W tym roku chcemy pobić ubiegłoroczny rekord i znów organizujemy akcję!

Pokażmy jak wielkie serce mają studenci Uniwersytetu Gdańskiego!

KNKM PRYZMAT w tym roku organizuje Mikołajkową zbiórkę na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim.

W dniach 6-18 grudnia, w holu głównym budynku Wydziału Zarządzania będzie stał kosz, do którego będziecie mogli wrzucać swoje mikołajkowe prezenty dla schroniska.

Czego potrzebujemy?
– karmy dla psów i dla kotów,
– koców i ręczników,
– zabawek,
– drobnej odzieży bawełnianej.

Akcja trwa do wtorku 18 grudnia – gorąco zapraszamy Was do wsparcia!

Razem zadbajmy o naszych czteronożnych przyjaciół!

Jeśli zdarza się Państwu:
 
➡️zabierać głos w grupie lub na forum publicznym,
 
➡️prowadzić zebrania w pracy, a to wiąże się z odczuwalną tremą i strachem,
 
➡️przygotowywać prezentację, która nie wzbudza stałego zainteresowania wśród słuchaczy,
 
to dotykają Państwo zagadnień związanych z wystąpieniami publicznymi i to szkolenie jest dedykowane dla Państwa.
 
Agencja Rozwoju Pomorza organizuje 6 września bardzo ciekawe warsztaty z Magdaleną Malicką, dotyczące nauki mówienia i przemawiania. Warsztaty odbędą się w Olivia Sky na terenie Olivii Business Centre. Więcej informacji jest dostępnych na stronie >>KLIK<<.
 
💰Udział jest odpłatny i jest to koszt 399zł netto, ale jest to też niebywała okazja do spotkania się z trenerką na najwyższym poziomie (magdalenamalicka.pl).
Podaruj wakacje!

Podaruj wakacje!

Koło Naukowe Pryzmat wraz z Fundacją Pankracy włączają się cudowną akcję! Wspieramy organizację wyjątkowych wakacji dla dzieci nad morzem. Jednak by dzieci mogły spędzić wakacje nad Bałtykiem, a niektóre z nich dopiero pierwszy raz, potrzebujemy Waszej pomocy! Brakuje kilku tysięcy złotych, ale wierzmy, że nasz współpraca jest w stanie wcielić projekt w życie, a nawet skromna cegiełka pomoże dzieciakom w przyjeździe nad nasze polskie morze.

Wpłaty należy kierować na konto:

Fundacja Święty Pankracy

 49 2030 0045 1110 0000 0406 4590

Ul. Haffnera 8

81-717, Sopot

Liczy się każda złotówka!

PRELEKCJE – Równość w biznesie

PRELEKCJE – Równość w biznesie

★ Dlaczego COO Facebooka jest ikoną kobiet sukcesu?
★ Czy kobiety i branża stoczniowa to prawdziwy PRZEPIS NA SUKCES?
★ Czy równouprawnienie istnieje w biznesie?

Prelekcje “Równość w biznesie” organizowane przez Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat pomogą odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania.
Poruszymy problem równouprawnienia w pracy, dowiemy się dlaczego to takie ważne i jakie korzyści niesie za sobą świadoma polityka włączania kobiet.
W Twojej firmie brakuje kobiet na stanowiskach kierowniczych? A może nie wiesz jak przeprowadzić rozmowę o awans czy podwyżkę?

To nie jest wydarzenie skierowane tylko do kobiet!
“Nie powinieneś czuć się zobowiązany do wspierania danej osoby tylko dlatego, że jest kobietą, ale powinieneś wspierać ją, bo wierzysz w jej pomysły i umiejętności.” – tak mawia Sheryl Sandberg, Szefowa Operacyjna Facebooka, która w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie postanowiła założyć organizację “Lean In”.

W ramach Lean In aktywnie działa ponad 33 000 jednostek z całego świata, w tym jedno utworzone w województwie pomorskim – Lean In Poland. Misją organizacji jest realizacja między innymi działań takich jak promocja przedsiębiorczości wśród kobiet, aktywne włączenie do pracy kobiet wykluczonych z rynku pracy oraz wspieranie kobiet na różnorodnych polach rozwoju poprzez mentoring, coaching, spotkania i szkolenia.

PRELEGENCI:
Aleksandra Harasiuk – inicjatorka Lean in Poland, brokerka eksportowa w projekcie Pomorski Broker Eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza
Jakub Jakubowski – Redaktor Naczelny magazynu Prestiż – magazyn Trójmiejski.
Hanna Borejszo, Magdalena Borejszo-Bulc – właścicielki firmy rodzinnej z branży stoczniowej AHB Service z Gdańska
Nazeen Koonda-Masood – imigrantka z Indii, PR-owiec, twórczyni Lean In Malysia

Po prelekcjach odbędą się warsztaty, na które zapraszamy tylko kobiety! 1,5 godziny konkretnej dawki wiedzy, która podniesie Waszą pewność siebie oraz umiejętności miękkie. Przy korporacyjnych stołach konferencyjnych nie będziecie już siedzieć niezauważalne, rozmowa z szefem będzie łatwiejsza, a może staniecie się też bardziej przedsiębiorcze? 

Na warsztaty obowiązują zapisy, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń!

KLIKNIJ!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorami:
Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat/ UG
knpryzmat@gmail.com

 

Dziękujemy!

Dziękujemy!

Koło naukowe komunikacji m PRYZMAT działające przy katedrze marketingu wydziału zarządzania dziękuje Wszystkim osobom o dobrych sercach za przyniesione dary, które przekazaliśmy w dniu dzisiejszym Schronisku dla zwierząt w Sopocie.
W imieniu zwierzaków dziękujemy Wam za okazaną pomoc i wsparcie naszej akcji. 🙂

UWAGA

UWAGA

Uwaga, uwaga!

Wspaniała informacja! Z powodu dużego zainteresowania z waszej strony przedłużamy akcję do przyszłej środy! 

Macie czas do 13 grudnia na przyłączenie się do akcji

„Świąteczna paka dla kota i psiaka”!

Zapraszamy!

 

Świąteczna paka dla kota i psiaka!

Świąteczna paka dla kota i psiaka!

Pokażmy jak wielkie serce mają studenci Uniwersytetu Gdańskiego!

KNKM PRYZMAT w tym roku organizuje Mikołajkową zbiórkę na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie.

W dniach 6-10 grudnia, w holu głównym budynku Wydziału Zarządzania będzie stał kosz, do którego będziecie mogli wrzucać swoje mikołajkowe prezenty dla schroniska.

Czego potrzebujemy?
– pełnowartościowej karmy dla psów i dla kotów
– koców i ręczników
– zabawek
– drobnej odzieży bawełnianej

Akcja trwa do końca weekendu, tak aby również studenci zaoczni mogli wziąć udział w akcji. 

Zapraszamy również do zwykłego dzielenia się miłością z naszymi małymi czworonożnymi przyjaciółmi. Wielu z nich szuka nowego, bezpiecznego i pełnego miłości domu – może to właśnie na Ciebie czekają? Czasami wystarczy też chwila poświęconego czasu – zwykły spacer – przecież to tak niewiele! 🙂

Razem zadbajmy o naszych włochatych sąsiadów!

REKRUTACJA

REKRUTACJA

Dlaczego kupujemy coś, czego nie potrzebujemy?
Dlaczego hasło „PROMOCJA” ma kolor czerwony?
Dlaczego w markecie robisz się głodny, choć przed chwilą jadłeś?

Jeśli znasz odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań, interesuje Cię marketing, reklama lub PR, a może po prostu jesteś kreatywny i masz głowę pełną pomysłów…to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

KNKM „PRYZMAT da Ci możliwości, dzięki którym zdobędziesz nowe doświadczenie, wiedzę i nawiążesz interesujące znajomości. Naszym celem jest realizowanie ciekawych pomysłów oraz angażowanie się w wiele projektów na terenie całej Polski!

Nie zwlekaj kliknij grafikę poniżej i aplikuj! Już teraz zostań członkiem Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej przy Katedrze Marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. 

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zaproszenie na Infosys Recruitment Day

Zaproszenie na Infosys Recruitment Day

12834651_926826967430793_1710844742_n

Firma Infosys BPO ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na wydarzenie Infosys Recruitment Day, które odbędzie się 8 kwietnia w siedzibie firmy w Łodzi.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, które zostały specjalnie przygotowanie z myślą o pogłębianiu przez nich wiedzy i umiejętności związanych z kreowaniem swojego wizerunku na rynku pracy.

Studenci będą mogli uczestniczyć w poniższych warsztatach:

  • Jak stworzyć skuteczny osobisty profil na LinkedIn i Google+
  • Auto-Prezentacja
  • Komunikacja w biznesie i życiu codziennym
  • Student na rynku pracy – jak zacząć?

Firma przewidziała liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia. W programie przewidziane jest m.in. zwiedzanie firmy oraz wycieczka trasą przepięknych łódzkich murali.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Firma Infosys BPO gwarantuje dojazd na miejsce darmowymi busami.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Infosys Recruitment Day – prosimy o wypełnienie aplikacji: http://bit.ly/InfosysRecruitmentDay.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia w celu poznania szczegółowych informacji: https://www.facebook.com/events/1006481762722568/

Zjazd 70-lecia Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych

Zjazd 70-lecia Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych

25 czerwca – święto polskiej ekonomii

25 czerwca 2016 r. zapowiada się jako prawdziwe święto polskich nauk ekonomicznych. Z okazji 70-lecia powołania pierwszej wyższej szkoły ekonomicznej o morskim profilu kształcenia, w niepodległej Polsce spotkają się absolwenci Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych, których tradycje kontynuuje Uniwersytet Gdański. Są wśród nich uznani ekonomiści, prezesi największych polskich firm, ministrowie, premierzy, a nawet były prezydent Rzeczpospolitej Polskiej.

Historia Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych rozpoczęła się 17 sierpnia 1946, gdy formalnie powołana została Wyższa Szkoła Handlu Morskiego, która działalność dydaktyczną prowadziła już od 21 listopada 1945. Warto wspomnieć, że geneza tego Ośrodka sięga już lat przedwojennego dwudziestolecia, kiedy zaczęto w Gdyni tworzyć warunki do kształcenia kadr dla budowanego portu. Wspominamy ten okres szerzej, na końcu niniejszej informacji prasowej. W 1952 roku szkoła została przekształcona w Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Sopocie, a w 1970, wspólnie z Wyższą Szkołą Pedagogiczną dała początek Uniwersytetowi Gdańskiemu. Istniejące wówczas w ramach WSE Wydział Ekonomiki Produkcji i Wydział Ekonomiki Transportu, stały się wydziałami Uniwersytetu Gdańskiego. W 1993 roku wydziały zmieniły nazwy na Wydział Zarządzania i Wydział Ekonomiczny. Absolwenci wszystkich tych szkół i wydziałów spotkają się 25 czerwca w Sopocie na zjeździe organizowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Handlu Morskiego w Sopocie, Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i Wydziałów Ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Zjazd zaplanowany na 25 czerwca będzie okazją nie tylko do spotkań międzypokoleniowych różnych roczników absolwentów Sopockiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych, ale także okazją do podsumowania jego dorobku i wskazania dalszych perspektyw jego rozwoju, w kontekście niełatwych, choć ciekawych uwarunkowań i wyzwań dla gospodarki globalnej i polskiej w XXI w. W obchody aktywnie włączą się studenci Uniwersytetu Gdańskiego, którzy zaprezentują uczestnikom zjazdu dokonania studenckich kół naukowych, działających w ramach Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego.

Szczegółowy program Zjazdu 70-lecia jest już dostępny na stronie Stowarzyszenia – www.zjazd70-lecia.ug.edu.pl, podobnie jak system rejestracji elektronicznej na Zjazd. Program został podzielony na dwie części: przedpołudniową na terenie Uczelni w Sopocie w godz. 10-16, o charakterze oficjalnym oraz wieczorną, biesiadną, która rozpocznie się o godz. 18.00.

Stowarzyszenie Absolwentów WSHM, WSE i WE UG zaprasza wszystkich absolwentów (niezależnie od przynależności do Stowarzyszenia) do elektronicznego systemu rejestracji zjazdowej. Można też zgłaszać się analogowo. Koszt uczestnictwa w Zjeździe, z częścią wieczorną obchodów wyniesie 150 zł. Wpłaty można dokonywać na rachunek Zjazdu, podany poniżej, do 30 kwietnia 2016 r.

Miło nam poinformować, że Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat również czynnie uczestniczy w przygotowaniach do tego jakże ważnego dla społeczności studentów wydarzenia!

źródło: materiały prasowe