NetVision

NetVision

NetVision13_medium

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów i warsztatów, poruszamy zagadnienia związane z najnowszymi technologiami. Wskazujemy na trendy w wielu dziedzinach biznesu.

Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

W ciągu dotychczasowych edycji w konferencji wzięło udział ponad 4500 uczestników. Nawiązaliśmy współpracę z niemal 450 przedsiębiorstwami. Dzięki temu, z każdym rokiem NetVision staje się coraz bardziej rozpoznawalne.

Skąd się wziął pomysł na NetVision? Co oznacza nazwa naszej konferencji?

Pomysł narodził się w mojej głowie, ale bardzo szybko odnalazł poparcie wśród znajomych, którzy dodawali do projektu coś od siebie. W gorączkowych dyskusjach powstała wizja przedsięwzięcia, które ciekawą tematyką przyciągnie wielu uczestników. Nowoczesne technologie, najnowsze koncepcje zarządzania, najaktualniejsza tematyka… Stworzyliśmy pierwszy element układanki – Vision.

Drugi element – Net – to ludzie, dzięki którym wszystko stało się możliwe. Podobnie jak globalna sieć Internetu, wspólna wizja połączyła kilku pasjonatów. Przez pół roku w wolnych chwilach realizowaliśmy projekt. Nie było to proste zadanie, początki zawsze są trudne, ale wytrwaliśmy do końca. Gdy nadszedł Wielki Dzień, na zmęczonych twarzach zajaśniał uśmiech triumfu. Właśnie wtedy w świadomości uczestników pojawiło się NetVision.

Przedsięwzięcie przerosło nasze wszelkie oczekiwania i trwa aż do dzisiaj – żyje dzięki ludziom, którzy wkładają w to swoje serce, zaangażowanie i marzenia.

Marek Latos
Pierwszy koordynator NetVision

Konferencja odbywa się co roku w kwietniu na terenie Politechniki Gdańskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia Fanpage Konferencji oraz strony internetowej NetVision, aby poznać najświeższe szczegóły.