PRELEKCJE – Równość w biznesie

PRELEKCJE – Równość w biznesie

★ Dlaczego COO Facebooka jest ikoną kobiet sukcesu?
★ Czy kobiety i branża stoczniowa to prawdziwy PRZEPIS NA SUKCES?
★ Czy równouprawnienie istnieje w biznesie?

Prelekcje “Równość w biznesie” organizowane przez Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat pomogą odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania.
Poruszymy problem równouprawnienia w pracy, dowiemy się dlaczego to takie ważne i jakie korzyści niesie za sobą świadoma polityka włączania kobiet.
W Twojej firmie brakuje kobiet na stanowiskach kierowniczych? A może nie wiesz jak przeprowadzić rozmowę o awans czy podwyżkę?

To nie jest wydarzenie skierowane tylko do kobiet!
“Nie powinieneś czuć się zobowiązany do wspierania danej osoby tylko dlatego, że jest kobietą, ale powinieneś wspierać ją, bo wierzysz w jej pomysły i umiejętności.” – tak mawia Sheryl Sandberg, Szefowa Operacyjna Facebooka, która w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie postanowiła założyć organizację “Lean In”.

W ramach Lean In aktywnie działa ponad 33 000 jednostek z całego świata, w tym jedno utworzone w województwie pomorskim – Lean In Poland. Misją organizacji jest realizacja między innymi działań takich jak promocja przedsiębiorczości wśród kobiet, aktywne włączenie do pracy kobiet wykluczonych z rynku pracy oraz wspieranie kobiet na różnorodnych polach rozwoju poprzez mentoring, coaching, spotkania i szkolenia.

PRELEGENCI:
Aleksandra Harasiuk – inicjatorka Lean in Poland, brokerka eksportowa w projekcie Pomorski Broker Eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza
Jakub Jakubowski – Redaktor Naczelny magazynu Prestiż – magazyn Trójmiejski.
Hanna Borejszo, Magdalena Borejszo-Bulc – właścicielki firmy rodzinnej z branży stoczniowej AHB Service z Gdańska
Nazeen Koonda-Masood – imigrantka z Indii, PR-owiec, twórczyni Lean In Malysia

Po prelekcjach odbędą się warsztaty, na które zapraszamy tylko kobiety! 1,5 godziny konkretnej dawki wiedzy, która podniesie Waszą pewność siebie oraz umiejętności miękkie. Przy korporacyjnych stołach konferencyjnych nie będziecie już siedzieć niezauważalne, rozmowa z szefem będzie łatwiejsza, a może staniecie się też bardziej przedsiębiorcze? 

Na warsztaty obowiązują zapisy, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń!

KLIKNIJ!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorami:
Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat/ UG
knpryzmat@gmail.com

 


Comments are closed.